Warmond – Van 28 oktober tot 2 december 2026 is er weer een nieuwe expositie te zien Galerie de Pomp.
Wees welkom tijdens de expositie en ontmoet de kunstenaars tijdens de opening op zondag 1 november om 16.00 uur.

De exposanten zijn:

Popco Bakkers is een bekende impressionistisch kunstschilder uit Warmond. Trouw aan het devies “de kunst wedijvert met de natuur” probeert hij op impressionistische wijze karakter en sfeer van een onderwerp vast te leggen, waarbij stemming van het moment , de weersgesteldheid, of een bepaalde lichtinval een rol spelen. Dat alles in de hoop dat een weergave van lijn, vorm, kleur en licht een gevoel van herkenning en ontroering bij de beschouwer te weeg zal brengen.

Ada Mustert-Broos is een kunstenares uit Warmond. Waar zij eerst heel veel werkte met olieverf, werkt zij sinds 3 jaar ook met aquarel. Dit werkt toont zij tijdens deze expositie. We zien veel bloemen op haar schilderijen, die zij niet naar voorbeeld schildert, maar uit het hoofd.

Lisette Hogewoning kunstenares uit Sassenheim, volgde haar opleiding aan de Wackers Academie. Ze werd bekend met haar collages van papier, waarmee ze ook in het Rijksmuseum mocht exposeren tijdens het Rembrandtjaar. Tijdens deze expositie in Galerie de Pomp kunt u haar kunstwerken van denim bewonderen. In deze collages worden alle stukken van de spijkerbroeken in laagjes geplakt. De jeans verdwijnt volledig in het kunstwerk. De geborduurde versieringen, knopen, ritsen en etiketten worden, indien nodig, allemaal gebruikt in het kunstwerk. De verschillende nuances in het blauw van de broek worden gebruikt voor licht- en schaduweffecten.

Wil je mijn collages eens in het echt zien, ga dan gerust eens langs. Tijdens deze expositieperiode vindt ook Gluren bij de buren plaats in Warmond tijdens de kunstweek. De Dorpsstraat is dan omgetoverd tot een lange pop up expositie.

Galerie de Pomp, Dorpsstraat 38, Warmond
Openingstijden:
wo-vr: 15:00-17:00 uur
zat-zo: 13:00-17:00 uur